Agraf dystrybutor marki Mark the Helper
Szukaj na stronie
Zamknij wyszukiwanie

Czapka Arctic teraz w katalogu marki Mark the Helper

Strona główna » Aktualności » Czapka Arctic teraz w katalogu marki Mark the Helper
Czapka Arctic teraz w katalogu marki Mark the Helper

Zimowa czapka Arctic znana do tej pory z Promostars przechodzi do katalogu nowej marki odzieży pracowniczej BHP Mark the Helper.
Arctic to klasyczna  zimowa czapka wykonana z miękkiej dzianiny akrylowej. Nakrycie głowy produkowane jest w jednym rozmiarze pasującym na każdą głowę. Dostępna w wielu kolorach, od klasycznego czarnego, białego, granatowego, przez melanż do dobrze widocznego fluo-zieonego. Ten kolor szczególnie polecany jest osobom pragnącym zapewnić sobie komfort termiczny jak i widoczność, czyli biegaczom, pracującym przy drogach czy na placach manewrowych.

Czapka idealnie nadaje się do znakowania metodą haftu komputerowego. Dzięki temu czapka staje się wizytówką naszego przedsiębiorstwa, stowarzyszenia, czy zorganizowanej imprezy. Haft jest klasyczną, bardzo popularną i wytrzymałą techniką nadruku na odzieży, odporną na wielokrotne pranie i rozciąganie.

Nasze studio graficzne specjalizuje się w dostosowywaniu znaków graficznych naszych klientów do wymogów znakowania odzieży.


Szybki kontakt

AGRAF dystrybutor Mark the Helper

ul. Sielska 14 B
10-802 Olsztyn

tel. kom.: +48 603 302 253
tel. kom.: +48 609 000 038

e-mail: biuro@promostars.pl

Najnowsze na stronie
zobacz również
inne wątki
Odzież grupy promostars
Copyright (C) markhelper.pl | Polityka prywatności Realizacja: Agraf.net.pl
Kontakt Przewiń do góry
Zamknij