Agraf dystrybutor marki Mark the Helper
Szukaj na stronie
Zamknij wyszukiwanie

O marce Mark the Helper

Strona główna » O marce Mark the Helper

Mark the Helper – odzież robocza/BHP marki Promostars

Mark the Helper to polska marka odzieży roboczej BHP przeznaczona dla firm i profesjonalistów do specjalistycznych zastosowań. Produkowana przez nas odzież została zaprojektowana z myślą o pracownikach wielu branż, w których liczy się swoboda ruchów, oddychające materiały, wytrzymałość. Ponad to stawiamy na przystosowanie do wielokrotnego prania, ochronę przed chłodem i zwiększoną widoczność pracownika.

Odzież robocza BHP Mark the Helper

Odzież termiczna, z wysoką widocznością

W kolekcji znajdą Państwo bieliznę termiczną, T-shirty, koszulki polo, polary, bezrękawniki, kurtki, czapki. Ponad to specjalistyczną odzież ostrzegawczą zgodną ze standardem EN ISO 20471:2013/A1:2016. Norma ta odnosi się do odzieży „hi-vis” czyli odzież z wysoką widocznością. To znacząco zwiększa bezpieczeństwo osoby noszącej takie koszulki, czapki czy bluzy. W naszej ofercie znajdą Państwo również odzież chroniącą przed chłodem zgodną z normą EN 14058:2017. Nasze produkty spełniające tę normę zapewniają komfort termiczny pracownika do temperatury -5*C. Marka Mark the Helper polecana jest również firmom zajmującym się wynajmem odzieży roboczej. Jakość, sprawdzone modele oraz przygotowanie do wielokrotnego prania spełnią Państwa wysokie oczekiwania i będzie długo służyć Państwa Klientom.

Odzież spełniająca normy hi-vism dla lepszej widocznosci pracownika

Wysokiej jakości, funkcjonalna i bezpieczna odzież robocza

W naszej produkcji kierujemy się odpowiedzialnością by dostarczać Państwu wysokiej jakości, funkcjonalne i bezpieczne produkty. Zasadę tą realizujemy na polu dbałości o pracowników, a przez to regularne kontrole fabryk współpracujących z nami, zarówno szwalni, jak i tych dostarczających materiały do produkcji.

Odzież termiczna chroniąca przed chłodem

Znakowanie odzieży BHP

Odzież marki Mark the Helper idealnie nadaje do nadruku bądź wyhaftowania logiem Klienta. Odzież robocza z haftem bądź nadrukiem firmowym jest znakomitym sposobem budowania i ujednolicania wizerunku firmy.

Agraf reklama nadruki odzież Załoga firmy Agraf.

Agraf dystrybutor odzieży Mark the Helper

Firma AGRAF została założona w 1995 roku. Jesteśmy liderem wśród dystrybutorów odzieży marek: Promostars, Geffer, Mark the Helper, Crimson Cut. Nasz magazyn odzieży mieści się w Olsztynie. Sprzedaż hurtową oraz detaliczną prowadzimy poprzez sklep internetowy agraf.net.pl Oferujemy odzież reklamową, pracowniczą, odzież BHP, odzież sportową.   Naszą ofertę adresujemy do agencji reklamowych i eventowych, sklepy i hurtownie  BHP, kluby sportowe i hobbystyczne, firmy, samorządy, organizatorzy imprez kulturalnych i sportowych, szkoły, instytucje oraz osoby prywatne. AGRAF poza sprzedażą hurtową i detaliczną odzieży specjalizuje się również jej w znakowaniu. Nasze studio graficzne posiada bogate i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu na potrzeby znakowania odzieży reklamowej, roboczej i pracowniczej. Wykonujemy nadruki na odzieży według wszelkich znanych technik: sitodruk, termotransfer, sublimacja, druk cyfrowy DTG, hot stamping, folia flex, flock. Niezwykle popularną i trwałą metodą jest również haft komputerowy, który wybiera wielu z naszych klientów.

Znakowanie odzież roboczej

Sitodruk wykonujemy farbami wodnymi, farbami plastizolowymi, farbami specjalnymi (fosforyzujące, odblaskowe, brokatowe, żelowe, fotochromowe). Wykonujemy nadruki wypukłe 3D w technice Puff i High Density. Tworząc zdecydowanie najbardziej trwałe znakowanie zamiast nanosić kolor na koszulkę, możemy wywabić kolor koszulki.

Metki i naszywki z logo

Poza standardowym znakowaniem możemy również wykonać i  wszyć metkinaszywki z logo, które dodatkowo wyróżnią odzież firmową. Nici jakich używamy do haftu są odporne na pranie w wysokich temperaturach oraz chemiczne wybielanie. Kolor haftu pozostanie taki sam, nawet po wielu czyszczeniach.

Nasza warszawa

Firmowe auto Warszawa

Czy wiesz, że nasze firmowe auto Warszawka Agrafka – FSO Warszawa 223 ciężko pracuje od 1973 roku? W naszej firmie przejechała już ponad 100tyś km.


Szybki kontakt

AGRAF dystrybutor Mark the Helper

ul. Sielska 14 B
10-802 Olsztyn

tel. kom.: +48 603 302 253
tel. kom.: +48 609 000 038

e-mail: biuro@promostars.pl

Najnowsze na stronie
Polecamy
Produkty
Zobacz więcej
Odzież grupy promostars
Copyright (C) markhelper.pl | Polityka prywatności| Regulamin Realizacja: Agraf.net.pl
Kontakt Przewiń do góry
Zamknij