Agraf dystrybutor marki Mark the Helper
Szukaj na stronie
Zamknij wyszukiwanie

Odzież termiczna ze znakiem Mark the Helper

Strona główna » Aktualności » Odzież termiczna ze znakiem Mark the Helper
Odzież termiczna ze znakiem Mark the Helper

Nową pozycją w portfolio Promostars, jest odzież termiczna ze znakiem Mark the Helper. Odzież i bielizna termiczna Mark the Helper jest zgodna z normą  EN 14058:2017.
W tym segmencie odzieży na szczególną uwagę polecamy zwrócić na termiczną koszulkę z długim rękawem T-shirt Thermo oraz legginsy Leggins ThermoT-shirt Thermo to męska koszulka termoaktywna z długim rękawem wykonana w technologii ezszwowej.

Zarówno T-shirt jak i legginsy wykonane są z dwukolorowego materiału z zastosowaniem stref o zróżnicowanym splocie dla uzyskania optymalnego komfortu cieplnego. Poliestrowa oddychająca, szybkoschnąca dzianina, pomaga utrzymać suchość ciała i jego optymalną temperaturę.  Wykończenie antybakteryjne zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.  Bielizna posiada dopasowany krój,  elastyczne wykończenie dołu oraz rękawów. Dekolt wykończony jest lamówką, oraz posiada dekoracyjne elementy przeszycia.

Pracownicza odzież BHP termiczna to idealne rozwiązanie dla osób pracujących w niskich temperaturach. Polecamy firmom, pracownikom, sportowcom, myśliwym, wędkarzom.


Szybki kontakt

AGRAF dystrybutor Mark the Helper

ul. Sielska 14 B
10-802 Olsztyn

tel. kom.: +48 603 302 253
tel. kom.: +48 609 000 038

e-mail: biuro@promostars.pl

Najnowsze na stronie
zobacz również
inne wątki
Odzież grupy promostars
Copyright (C) markhelper.pl | Polityka prywatności Realizacja: Agraf.net.pl
Kontakt Przewiń do góry
Zamknij