Agraf dystrybutor marki Mark the Helper
Szukaj na stronie
Zamknij wyszukiwanie

T-shirt Worker Mark The Helper

Strona główna » Oferta » T-shirt Worker
  • Index: 77200
  • Rozmiary: s, m, l, xl, xxl, xxxl
  • Gramatura: 200 g/m²
  • Skład: 50% bawełna czesana | 50% poliester
  • Opis: męski, klasyczny t-shirt wykonany z dzianiny single jersey; materiał nadający się do wielokrotnego prania przemysłowego; elastyczny ściągacz; taśma wzmacniająca na karku i ramionach; podwójne szwy; sprawdzono w 50 cyklach prania – koszulka zachowuje swój kształt i wygląd, kolor 20 – pranie 95°C, pozostałe kolory – pranie 60°C

Masz pytania? Zadzwoń:

tel.: +48 603 302 253

Lub wypełnij formularz kontaktowy.
Skontaktujemy się z Tobą.

Formularz kontaktowy

Nowość – produkt dostępny w III kwartale 2020 rokuNOWY PRODUKTWIELOKROTNE PRANIE

Dostępne kolory: T-shirt Worker

Szczegółowe informacje dotyczące ceny produktu T-shirt Worker Mark The Helper oraz kosztów znakowania otrzymają Państwo wysyłając e-mail z zapytaniem na adres biuro@promostars.pl lub dzwoniąc na numer 89 527 34 74.

W naszej firmie wykonają Państwo znakowanie odzieży. Pomożemy w doborze najbardziej korzystnej metody (nadruk sitodrukiem bezpośrednim, termotranswer sitodrukowy, termotranswer cyfrowy, cyfrowy nadruk bezpośredni DTG, haft komputerowy, folia flex i flock). Nasze studio graficzne posiada duże doświadczenie w projektowaniu nadruków i haftów na odzieży.

T-shirt Worker to odzież robocza do specjalistycznych zastosowań marki Mark The Helper. Odzież BHP - T-shirt Worker to profesjonalne wykonanie i atrakcyjna cena. T-shirt Worker jest dostępny w kolorach: 20,22,26,28,30,32,36,50. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta dotycząca T-shirt Worker, zapraszamy do kontaktu.

Powiązane produkty

z T-shirt Worker

Zadaj pytanie dotycząceT-shirt Worker

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

zobacz również
inne produkty
Odzież grupy promostars
Copyright (C) markhelper.pl | Polityka prywatności| Regulamin Realizacja: Agraf.net.pl
Kontakt Przewiń do góry
Zamknij