Agraf dystrybutor marki Mark the Helper
Szukaj na stronie
Zamknij wyszukiwanie

Czapki Arctic Mark The Helper

Strona główna » Oferta » Czapki Arctic
  • Index: 77350 / 31500
  • Rozmiary: jeden rozmiar
  • Skład: 100% akrylu
  • Waga: 65 g/szt.
  • Opis: klasyczna czapka zimowa wykonana z miękkiej dzianiny

Masz pytania? Zadzwoń:

tel.: +48 603 302 253

Lub wypełnij formularz kontaktowy.
Skontaktujemy się z Tobą.

Formularz kontaktowy

*kolory 34, 58 dostępne w III kwartale 2020. Drodzy klienci, Przez pewien czas produkty przechodzące do nowej marki Mark the Helper będą dostępne również z dotychczasowymi metkami Promostars. Nie zawsze będziemy w stanie skompletować zamówienie jednolite pod względem marki na etykietach. W przypadku braku takiej możliwości, towary zostaną wysłane zgodnie z dostępnym stanem magazynowym.

Dostępne kolory: Czapki Arctic

Szczegółowe informacje dotyczące ceny produktu Czapki Arctic Mark The Helper oraz kosztów znakowania otrzymają Państwo wysyłając e-mail z zapytaniem na adres biuro@promostars.pl lub dzwoniąc na numer 89 527 34 74.

(English) „Arctic” – classic winter cap made of soft knit.

W naszej firmie wykonają Państwo znakowanie odzieży. Pomożemy w doborze najbardziej korzystnej metody (nadruk sitodrukiem bezpośrednim, termotranswer sitodrukowy, termotranswer cyfrowy, cyfrowy nadruk bezpośredni DTG, haft komputerowy, folia flex i flock). Nasze studio graficzne posiada duże doświadczenie w projektowaniu nadruków i haftów na odzieży.

Czapki Arctic to odzież robocza do specjalistycznych zastosowań marki Mark The Helper. Odzież BHP - Czapki Arctic to profesjonalne wykonanie i atrakcyjna cena. Czapki Arctic jest dostępny w kolorach: 20,22,26,50,98,34,58. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta dotycząca Czapki Arctic, zapraszamy do kontaktu.

Powiązane produkty

z Czapki Arctic

Zadaj pytanie dotycząceCzapki Arctic

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

zobacz również
inne produkty
Odzież grupy promostars
Copyright (C) markhelper.pl | Polityka prywatności| Regulamin Realizacja: Agraf.net.pl
Kontakt Przewiń do góry
Zamknij