Agraf dystrybutor marki Mark the Helper
Szukaj na stronie
Zamknij wyszukiwanie

Promo Puller Mark The Helper

Strona główna » Oferta » Promo Puller
  • Index: 00100
  • Skład: 100% poliester
  • Opis: zestaw jednokolorowych sznureczków z plastikową końcówką z wyciśniętym logo Promostars do własnego zamontowania na suwaku zamka; 5 sztuk,możliwość zamontowania na produktach oznaczonych ikonką 00100 promo puller

Masz pytania? Zadzwoń:

tel.: +48 603 302 253

Lub wypełnij formularz kontaktowy.
Skontaktujemy się z Tobą.

Formularz kontaktowy

Dostępne kolory: Promo Puller

Szczegółowe informacje dotyczące ceny produktu Promo Puller Mark The Helper oraz kosztów znakowania otrzymają Państwo wysyłając e-mail z zapytaniem na adres biuro@promostars.pl lub dzwoniąc na numer 89 527 34 74.

W naszej firmie wykonają Państwo znakowanie odzieży. Pomożemy w doborze najbardziej korzystnej metody (nadruk sitodrukiem bezpośrednim, termotranswer sitodrukowy, termotranswer cyfrowy, cyfrowy nadruk bezpośredni DTG, haft komputerowy, folia flex i flock). Nasze studio graficzne posiada duże doświadczenie w projektowaniu nadruków i haftów na odzieży.

Promo Puller to odzież robocza do specjalistycznych zastosowań marki Mark The Helper. Odzież BHP - Promo Puller to profesjonalne wykonanie i atrakcyjna cena. Promo Puller jest dostępny w kolorach: 24,27,30,36,44,70. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta dotycząca Promo Puller, zapraszamy do kontaktu.

Zadaj pytanie dotyczącePromo Puller

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

zobacz również
inne produkty
Odzież grupy promostars
Copyright (C) markhelper.pl | Polityka prywatności Realizacja: Agraf.net.pl
Kontakt Przewiń do góry
Zamknij